“Als een van de eerste klanten zijn we vandaag nog altijd supertevreden over de samenwerking.” Dat zegt Geert Schiffeleers, zaakvoerder van Schiffeleers Glas. “Bij CLB Group vinden we heel wat aspecten terug die ook ons bedrijf kenmerken zoals persoonlijk advies, korte communicatielijnen en de klant van a tot z ontzorgen. Logisch dus dat het tussen ons zo goed klikt.“

“We zijn al meer dan 50 jaar een gespecialiseerde partner voor elk bouwproject – van buitenschrijnwerk in hout, aluminium en pvc, tot interieurglas en zonwering. We positioneren ons tussen de grote industriële spelers en de vakman-schrijnwerker door superprofessioneel en zeer flexibel oplossingen op maat aan te reiken. Van bij de start had ik hetzelfde gevoel bij de aanpak van CLB Group. En dat vertrouwen is alleen maar gegroeid. Aanvankelijk verzorgde CLB Group enkel onze loonadministratie, later kwam daar onze preventieaanpak bij en sinds enkele jaren beheren ze ook ons volledig verzekeringspakket. De samenwerking met onze contactpersonen Sigrid,
Bart en Rudi loopt dan ook zeer vlot.”

Korte lijnen en laagdrempelig

“Hoewel CLB Group – net als wij – door de jaren een sterke groei kende, voelen we er ons bij wijze van spreken nog altijd kind aan huis. Ze zijn niet alleen zeer sterk in het juiste advies op maat geven, maar werken daarbij ook heel laagdrempelig. Dat vertaalt zich naar een warm, persoonlijk contact met steeds dezelfde dossierbeheerders die ons bedrijf door en door kennen en korte communicatielijnen. Kortom, ze zijn voor ons een échte partner die ons met een complete dienstverlening van a tot z optimaal begeleidt.” 

Zolderse Dakprojecten - Frank Verheggen

“Mijn baas is heel blij dat ik CLB Externe Preventie binnenhaalde”

Alk Reizen - Geert Gaens

“We werken al geruime tijd samen met CLB, van toen ze nog een klein bedrijfje waren. Toch zijn ze erin geslaagd om het persoonlijk contact te behouden. Onze vaste contactpersoon is erg vlot bereikbaar. En in andere gevallen behandelt een van haar collega’s onze vraag onmiddellijk. Op die manier moet je eigenlijk nooit langer dan 24 uur wachten op een gefundeerd antwoord.

Alle medewerkers van CLB Group kennen de wetgeving op hun duimpje. Naar ons toe verwoorden ze die ingewikkelde materie klaar en duidelijk. Zo geraken wij niet verstrengeld in het kluwen van regels en voorschriften, en verliezen we geen tijd met wat buiten onze core business ligt.”

;
CLB Group
Industrieterrein Kolmen 1085
3570 Alken
GPS-adres: Stationsstraat 108
011 31 23 41
011 31 45 67
Volg ons op