
“Home Touch is een algemene bouwaannemer gespecialiseerd in binnenafwerking”, vertelt zaakvoerder Patrick Bruggeman. “Om onze opdrachten vlot uit te voeren, zijn we met zes collega’s — een zevende is op komst.
Dat team vullen we aan met nog eens vijftien onderaannemers. En … met de experts van CLB. Want de personeelsadministratie in de bouw is een uitdaging. Maar dankzij de CLB-ondersteuning via onze vaste contactpersoon Ine, blijft alles helder en correct. Zo kunnen wij ons voluit focussen op de werven.”
“Vijf jaar geleden besloten we ons eigen bedrijf op te richten. Daarvoor was ik als zelfstandige aan de slag. Mijn boekhouder adviseerde me om CLB van bij de bedrijfsstart te betrekken. Hij was al langer overtuigd
van hun meerwaarde. Terecht. Want CLB is inderdaad straf met de complexe loonadministratie en externe preventie. Tegelijk zorgen ze voor de planning van opleidingen inclusief de tegemoetkomingen door Confederatie Bouw of Constructiv.”
"Toffe sfeer over de taalgrenzen heen"
"Bij elk contact merk je dat ze bij CLB met een professioneel én tof team aan de slag gaan. Omdat ze elkaars dossiers mee opvolgen, krijg je altijd snel een correct antwoord. Zelfs als je vaste contactpersoon op dat moment niet beschikbaar is. Tegelijk houden ze rekening met de verschillende talen. Bij een aanwerving of een ontslag bezorgen ze vertaalde documentversies om mee te laten ondertekenen. Met die vooruitziende aanpak leggen wij de basis om efficiënt verder te bouwen aan onze bedrijfstoekomst.”


Alk Reizen - Geert Gaens
“We werken al geruime tijd samen met CLB, van toen ze nog een klein bedrijfje waren. Toch zijn ze erin geslaagd om het persoonlijk contact te behouden. Onze vaste contactpersoon is erg vlot bereikbaar. En in andere gevallen behandelt een van haar collega’s onze vraag onmiddellijk. Op die manier moet je eigenlijk nooit langer dan 24 uur wachten op een gefundeerd antwoord.
Alle medewerkers van CLB Group kennen de wetgeving op hun duimpje. Naar ons toe verwoorden ze die ingewikkelde materie klaar en duidelijk. Zo geraken wij niet verstrengeld in het kluwen van regels en voorschriften, en verliezen we geen tijd met wat buiten onze core business ligt.”

Robin Wauters - Tricore
“Proactieve aanpak gaf doorslag”